اینجانب مجتبی اسماعیلی  مدیر پردازش هوشمند ارایه پیامک تبلیغاتی به کلیه افراد حقیقی و حقوقی می باشد . یعنی شما با گرفتن یک نام کاربری و رمز عبور از ما وارد صفحه مربوط به خود می شوید و در آن صفحه می توانید کارهای زیر را انجام دهید :


 1- ارسال پیام کوتاه به دوستان و مشتریان خود که شماره آنها را خودتان دارید : در این روش شما شماره موبایل های مشتریان و آشنایان خود را وارد می کنید و سپس به آنها پیامک دلخواه خود اعم از "باخبر کردن آنها از موضوعی خاص " و "معرفی خدمات و محصولات تازه خود" و .... را ارسال می کنید .

2- ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه : در این روش پیامک خود را به کسانی می خواهید ارسال کنید که شماره آنها را نمی دانید فقط می دانید که مثلا به صورت ******0913 هستند در این حالت یک شماره دلخواه را آغاز کرده (مثلا 09138359181) و از این شماره به همان تعداد که شما می خواهید به افرادی که شماره آنها به این شماره شبیه است ارسال می کنید . این روش به دو صورت پیوسته و تصادفی امکان پذیر است در روش پیوسته شما یک شماره را به عنوان آهنگ تغییر تعیین می کنید (مثلا 4) و شماره بعدی 4 شماره بعد ازاین شماره است مثلا شماره بعد از 09138359181 می شود 09138359185 و شماره بعد از آن می شود 09138359189 و ...... در روش ارسال تصادفی شما تعیین می کنید که عدد تصادفی حداقل و حداکثر چقدر باشد مثلا اگر عدد تصادفی را حداقل 1 و حداکثر 10 انتخاب کنید آنگاه برای هر ارسال یک عدد تصادفی بین 1 و 10 تولید می شود و با شماره قبلی جمع می شود برای مثال می توان فرض کرد که دو عدد تصادفی تولید شده 5 و 9 باشند در این حالت شماره بعدی 09138359186 وشماره بعد از آن 09138359195 می باشد.

3- پیامک هایی را که ارسال کرده اید می توانید ببینید در این حالت باکلیک بر روی گزینه "فرستاده های من " شما می توانید پیامک هایی را که تا بحال ارسال کرده اید ببینید .

4-پیامک هایی را که دریافت کرده اید می توانید ببینید در این حالت باکلیک بر روی گزینه "چه پیامکهایی دریافت کرده ام" شما می توانید پیامک هایی را که تا بحال دریافت کرده اید ببینید .

سایر خدمات پردازش هوشمند جهانی عبارت از :طراحی حرفه ای سایت,برنامه نویسی,تعمیر کامپیوتر و...

خدمات پردازش هوشمند جهانی:

طراحی و برنامه نویسی وب سایت : شرکت پردازش هوشمند آماده است تا خدمات طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب را مطابق با نیاز مشتریان ارایه دهد . زبانی را که ما به شما پیشنهاد می دهیم C#.net است و ابزار طراحی پیشنهادی ما asp.netمی باشد .

 برای این کار شما ابتدا لیست نیازمندیهای خود را به ما ارایه می دهید بعد ازمشاوره با شما قیمت کارشناسی تعیین می شود (به همراه تخفیفات ممکن) در صورت توافق شما وب سایت شما را طراحی می نماییم .

 قیمت کارشناسی به این صورت تعیین می شود که با توجه به امکاناتی که شما از سایت خود انتظار دارید کارشناسان ما تخمین می زنند که ساخت این وب سایت چقدر طول می کشد مثلا شما یک سایت می خواهید که حدود 2 هفته کار می برد قیمت کارشناسی این سایت می شود 400 هزار تومان (البته این 400 هزار تومان شامل قیمت پشتیبانی یک ساله سایت هم می شود) که البته ما تخفیفاتی را هم برای اکثر مشتریان در نظر می گیریم .